Archiwum kwiecień 2017


Piękne projekty domów na wąską i nieustawną...
Autor: zaprojektujemy
Tagi: projekty domów na wąską działkę
13 kwietnia 2017, 16:45

projekty domów na wąską działkęCoraz częściej można spotkać się na rynku z ofertami sprzedaży dość wąskich działek, których szerokość nie przekracza zazwyczaj 20 m. Nie oznacza to wcale, że na takim terenie zbudowanie rodzinnego domu jest niemożliwe - wręcz przeciwnie! Wystarczy jedynie wybór odpowiedniego projektu dostosowanego do wąskiej działki i można działać!

 

Projekty domów na wąską działkę - piękne i niepowtarzalne projekty dla każdego!

 

Nietypowe warunki zabudowy wymagają często głębszej analizy na temat potrzeb i pragnień całej rodziny. Bardzo dużo biur architektonicznym zauważyło trend wąskich działek i wychodzi naprzeciw klientom, którzy borykają się z problemem znalezienia odpowiedniego projektu, który idealnie wpisze się w tak restrykcyjne warunki podłoża. Obecnie na rynku można wybierać pośród wspaniałych projektów domów, które łączą w sobie nie tylko estetykę i funkcjonalność, ale również świetnie wpisują się w wymagania naszego terenu.

 

Wspaniały i funkcjonalny projekt domu na wąskiej działce

 

Gotowe projekty domów zapewniają nie tylko dość dużą przestrzeń użytkową domu, ale również wdrażają bardzo efektowne i funkcjonalne rozwiązania dotyczące przestrzeni ogrodowej. Domy piętrowe, parterowe, z poddaszem użytkowym, bardziej klasyczne czy nowoczesne - wybór jest naprawdę duży i szerokość działki nie stanowi problemu.

Jak dobrze wybrać projekt małego domu?
Autor: zaprojektujemy
Tagi: projekty małych domów
12 kwietnia 2017, 16:41

projekty małych domówW dzisiejszych czasach bardzo wiele osób, nie ma zielonego pojęcia, czym tak naprawdę należy kierować się podczas wybierania projektu domu. Bardzo ważną kwestią jest nie tylko sama bryła naszego budynku, ale również jego dach, ilość domowników, czy też zaprojektowany dodatkowy taras.

 

Dom na całe życie

 

Przeglądając różnorodne projekty małych domów należy pamiętać o tym, że dom wybieramy praktycznie raz na całe życie, dlatego też warto zwracać szczególną uwagę nawet na najdrobniejsze elementy, aby dokonać właściwego wyboru. Większość osób decyduje się na dany projekt, ponieważ jest on "ładny". Niestety bardzo szybko okazuje się, że ładny dom, nie oznacza, że będzie również funkcjonalny. W dzisiejszych czasach liczy się właśnie to, aby nasze mieszkanie było bardzo funkcjonalne, a nie to, czy sąsiedzi i znajomi powiedzą, że mamy piękny dom.


Na co należy zwracać szczególną uwagę?

 

W dzisiejszych czasach należy zwracać uwagę na to, czy projekt małego domu zawiera podział na strefę nocną i dzienną oraz czy rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń będzie wygodne. Pokój dzienny, jadalnia, czy kuchnia coraz częściej są ze sobą połączone i tworzą wspaniała przestrzeń, dzięki której rodzina zawsze może wspólnie spędzać czas.