Piękne projekty domów na wąską i nieustawną...
Autor: zaprojektujemy
Tagi: projekty domów na wąską działkę
13 kwietnia 2017, 16:45

projekty domów na wąską działkęCoraz częściej można spotkać się na rynku z ofertami sprzedaży dość wąskich działek, których szerokość nie przekracza zazwyczaj 20 m. Nie oznacza to wcale, że na takim terenie zbudowanie rodzinnego domu jest niemożliwe - wręcz przeciwnie! Wystarczy jedynie wybór odpowiedniego projektu dostosowanego do wąskiej działki i można działać!

 

Projekty domów na wąską działkę - piękne i niepowtarzalne projekty dla każdego!

 

Nietypowe warunki zabudowy wymagają często głębszej analizy na temat potrzeb i pragnień całej rodziny. Bardzo dużo biur architektonicznym zauważyło trend wąskich działek i wychodzi naprzeciw klientom, którzy borykają się z problemem znalezienia odpowiedniego projektu, który idealnie wpisze się w tak restrykcyjne warunki podłoża. Obecnie na rynku można wybierać pośród wspaniałych projektów domów, które łączą w sobie nie tylko estetykę i funkcjonalność, ale również świetnie wpisują się w wymagania naszego terenu.

 

Wspaniały i funkcjonalny projekt domu na wąskiej działce

 

Gotowe projekty domów zapewniają nie tylko dość dużą przestrzeń użytkową domu, ale również wdrażają bardzo efektowne i funkcjonalne rozwiązania dotyczące przestrzeni ogrodowej. Domy piętrowe, parterowe, z poddaszem użytkowym, bardziej klasyczne czy nowoczesne - wybór jest naprawdę duży i szerokość działki nie stanowi problemu.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz